KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13898024
nr 1389 8024
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:55:45
2/4 00:07:39